TSG Hoffenheim vs Hamburg SV Maç Tahmini
Maç Sonucu
TSG Hoffenheim
Ev sahibi
2
Hamburg SV
Deplasman
3
Sen vs Buddy
Senin Tahminin
Topluluk
Bu maça 1 kişi tahmin yaptı.
Form ve geçmiş
TSG Hoffenheim
- M
- M
- G
- M
- M
Hamburg SV
- G
- M
- M
- M
- B
Son 2 karşılaşma
2·0·0
TSG Hoffenheim galibiyeti · berabere · Hamburg SV galibiyeti
Buddy Tahmini
2–0
Kazanma olasılıkları
%78Ev Sahibi
%14Beraberlik
%8Deplasman
Buddy'ye bir soru sor
Buddy'ye sor
3 ücretsiz mesaj kaldı
Bu maç hakkında bana sor. Bilmediğimi uydurmam.
AI sohbeti için onay
Mesajın, yanıt oluşturulması için Anthropic'in ABD'deki altyapısına aktarılabilir. Devam etmek için onay ver. Gizlilik politikası ve KVKK aydınlatma metni.
Sık sorulan sorular
- TSG Hoffenheim - Hamburg SV maçı ne zaman oynandı?
- TSG Hoffenheim - Hamburg SV maçı 10 Ekim 2026 Cumartesi tarihinde oynandı ve 2-3 bitti.
Bundesliga: yaklaşan diğer maçlar
- VfB Stuttgart - Borussia Mönchengladbach23 Eki · 21:30
- Mainz - Werder Bremen24 Eki · 16:30
- RB Leipzig - SV Elversberg24 Eki · 16:30
- SC Paderborn 07 - Hamburg SV24 Eki · 16:30
- FC Augsburg - 1. FC Union Berlin24 Eki · 16:30
- FC Cologne - Schalke 0424 Eki · 16:30